Banko Sigorta Nedir? Nasıl Çalışır?

Banko Sigorta 2005 Yılından Bu yana Sigortacılık sektöründe Hizmet Veren Türkcan Sigorta Aracılık Hizmetlerinin Altyapısında Çalışan İnternetten Satış amaçlayan Lisanslı Web Sitesidir.

Neden İnternetten Satış?
Özellikle Trafik sigortasında Teminatlar Hazine Müsteşarlığı Tarafından Belirlenmekte,Fiyatlar ise sigorta Şirketleri tarafından Serbestçe belirlenmektedir. Bu da Sigortalıların Aynı Hizmete,Farklı sigorta şirketlerinden,farklı fiyatlar ile karşı karşıya kalmalarına neden olmaktadır, Böyle durumlarda Bir sigortalının Tüm sigorta şirketleri acentelerine Ulaşımı Mümkün olmadığından Bazen Daha ucuza alabilecekleri bir poliçeye daha fazla para ödemek zorunda kalabilmektedirler,İşte bu Noktada bankosigorta.com İnternet sitemiz devreye girerek kapı kapı dolaşmaya son veriyor.
Çalışma sistemimizin en büyük avantajı ise Hiçbir üyeliğe gerek olmadan sadece ihtiyacınız olan Sigorta Bilgilerini paylaşarak Fiyata en kolay yönden Ulaşılabilmesidir.

Sitemiz Ne derece güvenli ?
Sitemiz, Direkt Satış Noktası olmaktan ziyade yapılacak sözleşmeye aracılık etmesi bakımından rol almaktadır,Talep ettiğiniz poliçe türünün Fiyatı Netleştikten sonra(Maksimum 24 Saat) Teknik personelimiz size telefon ile bilgilendirmede Bulunacaktır. Poliçenin onayını talep etmeniz halinde Mail veya Faks Yolu ile Tarafınıza ulaştırılacak Kredi Kartı ile Ödeme formunu onaylayıp gönderdikten sonra poliçeniz Onaya alınıp, Adresinize Siz hiçbir ücret ödemeden Yurt İçi Kargo İle Gönderilecektir.

Unutmayın Bu sitede Kazancınız Banko , Uygun Fiyat almak için Ana Sayfada Yer alan Teklif Butonlarını kullanabilirsiniz.
İşletmemiz TOBB Sigortacılık Müdürlüğünde G0864-D52V Levha Numarasında Kayıtlıdır
Copyrights © 2013 Banko Sigorta, Türkcan Sigorta Kuruluşudur.
Site Konsept: U2Concept